15 דצמבר 2021

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

מציאויות מקבילות

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן ואנו ממשיכים להושיט יד. אנו ערים לכך שבזמן הזה אתם בקליטה מרובה יותר. אי לכך כוונתנו והזמנתנו היא להציע לכם את ההזדמנות לזכור מי אתם באמת. אתם הוויות כוכב, חברים במשפחה הגלקטית בעלי חוויה תלת ממדית אנושית.

אתם נמצאים כאן בממד הזה על מנת לקבל אנרגיה ומידע. אתם כאן כדי לעגן מציאות חדשה באמצעות מודעות ממוקדת והבנה. יוצרים קשר רב מהגלקסיה לפלנטה הזו. זה תמיד אות לחיפוש עבור המקבל. ישנם אלה המתעוררים והמבינים שהם המקבלים.

האינטרנט שלכם משמש לשיתוף מסרים המתקבלים מאלה אשר נמצאים בקשר עם אחרים הנמצאים בממדים ובצירי זמן אחרים. ברור שהמטרה היא שכל האנושיים יגלו את יכולתם לחיבור מסוג זה ולהחלפת אנרגיה זו.

אנו חשים בציפייה בתוככם כאשר אנו חולקים מידע זה. אתם אנשי חזון, מקבלים, את הרעיונות האלה, את המושגים, את ההבנות בהם אתם מחזיקים ומאמצים כאמת.

אתם ורבים פקחים כמוכם זוכרים את המציאויות הרבות האחרות של הרמוניה, אהבה ושוויון בהן השתתפתם ואותן חוויתם. הפלנטה הזו הינה ניגוד קיצוני למה שחוויתם ולמה שאתם זוכרים.

מסתוריות גדולה עבורכם היא השאלה מדוע האחרים אינם יכולים לאמץ סוג כזה של הרמוניה ושוויון. הפלנטה שלכם נמצאת על הסף, על סיפו של שינוי למציאות חדשה לחלוטין. ברצוננו לתת לכם מידע נוסף בקשר לשינוי זה אשר מתרחש עתה על פני הפלנטה ארץ.

ראשית הבה ונשתף בכך שתמיד ישנן מספר מציאויות, מספר תוצאות הממתינות להתגשם בחייכם האישיים. האנושיים מתחילים להבין ולגלות את ההתפתחות המרתקת של מדע הפיזיקה, את הפיזיקה הקוונטית. זו שפה ותפיסה שרוב האנשים אינם יכולים לאפשר לעצמם להתייחס אליהם משום שהם דוחקים רבות מהאמונות הקדושות שלהם.

זה מרגיש שאם הם יאמצו את הרעיון של מציאויות רבות המתמשך בכל הזמנים, הם עלולים לאבד את שפיותם ואת היכולת להיצמד למה שהם מכנים מציאות. זה מרגיש שזה מפחיד, יותר מידי בלתי יציב; במקום שיש פחד תמיד יש התנגדות.

אפשרו לעצמכם לחקור בימים הבאים מה יכולות להיות מציאויות אחרות עבורכם. אתם יכולים למקם מודעות זו רק לגבי יום אחד ולבחון איך זה יכול להיות במציאויות אחרות מקבילות. איזה בחירות ממתינות? איזה אירועים מתאפשרים? אילו פחדים קיימים? איזה תקוות? איזה חלומות?

בכל הזמנים אתם ואחרים משדרים אנרגיה בצורה של מחשבות, של רגשות ושל אמונות. כאשר אתם שולחים הלאה את האנרגיה של אשליה בתוכה אתם פועלים, זו רק רמת מודעות אחת האוספת את כל האמונות שלכם, את כל הידע, ממוקדים ברמה אחת או במציאות אחת אותן אתם יכולים לקלוט, לחוש, לגעת, לטעום, לראות; זה מה שהכרתם עד עכשיו.

כאשר אתם מתעוררים ואמונות אלה מתחילות להתרכך, הידע שלכם מתרחב לכלול מודעויות אחרות; אתם מתחילים לגלות שהמציאות בה אתם מתמקדים הינה אחת מיני רבות הקיימות בו זמנית באותו מקום, באותו זמן, באותו מרחב. ועם כל המציאויות האחרות הקיימות בו זמנים ישנן הזדמנויות מקבילות שיכולות להיפתח.

המציאות שלכם אינה כה מוצקה כפי שהייתם רוצים לחשוב. למעשה היא גמישה מאוד, זורמת מאוד, מאוד ברת עיצוב. כל חילוף אנרגטי במציאות אחת מביא גל או אדווה חדשים היוצא והמשפיע על המציאויות האחרות בדרך כלשהי.

כל יצור חי משפיע על חוויה ומציאות זו. המודעות הקולקטיבית של האנושיים מביאה להתרחשות, מזמינה ויוצרת את המציאות שכל אחד עד לה וחווה. ככל שיש יותר תשומת לב, ככל שיש יותר אנרגיה ומיקום לתוצאה מסוימת זה יבטיח שהיא תתממש במלואה בעולם הפיזי הזה. רוב בני האדם אינם ערים לעוצמה האישית שלהם ליצירת המתרחש באירועי היום-יום.

רוב האירועים העולמיים נראים יותר מדי גדולים, יותר מדי מהממים או רחוקים מכדי שתהיה לכם השפעה או מכדי שתקבלו על עצמכם אחריות לאותה התממשות. יחד עם זאת אנו מזמינים אתכם להבין שאין זה משנה מה קורה בממד השלישי, בדרך מסוימת אתם תרמתם לתוצאה או לאירוע.

עתה כאשר אתם מבינים אמת זו, אנו מזמינים אתכם להיכנס לעוצמתכם המפוארת כהוויות רב ממדיות שמימיות כאן, בזמן הזה  על פני הפלנטה, למשוך, ליצור להזמין מציאות חדשה.

אם מציאויות מקבילות רבות זמינות כל הזמן, למען השם, מה הייתם רוצים לחוות? באיזה אופן תתחילו להשתמש במחשבות, במילים, ברגשות ובמיקוד, והכי חשוב, בדמיון, על מנת לאפשר למציאות מקבילה להיכנס לחוויה שלכם.

התאמנו ביכולת זו בחייכם האישיים. דמיינו שתמיד מספר מציאויות מקבילות אפשריות. איזו מהן מתממשת לכם עתה? מה היום המחשבות, הפחדים והדאגות שיכולים היו להביא אותה?

העמידו פנים שמספר מציאויות מקבילות ממתינות להזמנתכם. אפשרו לעצמכם להרגיש, לחוש ולחוות אפשרויות אלה. עשו תהליך זה אמתי ככל האפשר עבורכם. אם ברצונכם להיות סופר מצליח, דמיינו עצמכם מקבלים הכרה על הספר הנפלא שכתבתם. שימו לב איך אתם מרגישים, שימו לב לרגשות הרבים העולים בתהליך זה. אפשרו לעצמכם לשחק במציאות מקבילה זו לעתים תכופות. עשו זאת אמיתי עבורכם ככל האפשר. היו במצב של הכרת תודה, שימו לב באיזה אופן היקום תומך ועוזר לכם ביצירה הזו. תנו לעצמכם לגרום למציאות זו להיות מוגזמת.

היו עדינים ואדיבים עם עצמכם בעודכם בוחנים הזדמנויות אחרות אפשרויות. בדקו אילו חלומות היו לכם בצעירותכם? בדקו מה היה קורה אילו בחרתם בחירה שונה בצומת כלשהי בחייכם? מה הייתם עושים?

תנו לעצמכם לדמיין שאתם חיים עתה את אותו חלום כאילו הוא חווייתכם האמיתית. הרחיבו את האפשרויות, אפשרו לעצמכם לשחק עם רעיונות אלה של יצירה או של מעבר לקיום מקביל.

הרחיבו את המודעות שלכם לדמיין מציאות מקבילה שונה עבור הפלנטה שלכם. תנו לעצמכם לחוש זאת, לחוות זאת, "לקרוא" על כך בעיתונות. אנו מאמינים שאתם מבינים מי אתם בשינוי נפלא זה המתרחש כאן על פני הפלנטה שלכם.

אנו מבינים שבמסר הזה נתנו לכם מידע רב. אנו מבינים שברמה מסוימת אתם יודעים את האמת בקשר למה ששיתפנו. אנו יודעים שרעיונות אלה דוחקים הרבה מהאמונות הוותיקות שלכם לגבי מה שאמיתי.

הירגעו בעודכם נכנסים לאפשרויות אלה, שחקו עם המושגים, אפשרו לעצמכם לראות או לכתוב את המציאויות האחרות בחייכם האישיים, ואז התרחבו למציאויות אחרות עבור הפלנטה שלכם. זכרו זהו משחק של התעוררות. היו בשלום, אהובים. ה 'team'

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2021. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה

 


 

טואול - בניית אתרים