15 מרס 2021

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

הליכה בזמן מפותל

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן על מנת להציע לכם עידוד וכדי להזכיר לכם שיש לכם את זה. אלה הם זמנים של מעבר ובקלות ניתן להסיח את דעתכם כך שתשכחו מי שהנכם. אנו מזמינים אתכם להתבונן בכל מה שנמצא מולכם ולהבין שאתם עדים לשינוי, לשבר של כל מה שאתם מכירים.

עתה הוא הזמן עבורכם להיכנס באמת למודעות האלוהית שלכם ולהתחיל לחגוג את אשר מוצע כמציאויות חילופיות. זה המקום בו המאסטריות שלכם נכנסת ומה שאתם מתמקדים בו יתגשם.

האנושות עדיין מתמודדת עם הסטרס והטראומות הרגשיות והמנטאליות שנוצרו עקב מה שקרה. חוסר הוודאות של התעסוקה, של עניני הכספים, ושל הבריאות הפעילו פחד ודאגה. זכרו שבמה שמתמקדים מתגשם. כאשר אתם מאפשרים לעצמכם להיות מופעלים או מוטרדים אתם מוסיפים לשליליות או לאנרגיות שאינן כשירות.

השינוי המתרחש לא ייעצר, לא ניתן לעצור אותו. התוצאה היא שאתם עדים לשבר של המודעות הקולקטיבית, בתוך הקולקטיב. דבר זה יוצר עצב רב ופעימות רבות של דכאון מכיוון כדור הארץ. אתם יודעים בעומק הלב שהכול השתנה וזז לתמיד על פני הפלטה ושזה כבר לא אותו דבר. יחד עם זאת יש לכם אור פנימי הזוהר דרך כל הצורות וכל ההתנסויות. שמרו על זה והיו חסרי פחד בהתנסות זו.

אנו מבינים שרבים מכם חשים שהם תלויים על בלימה, ושאחרים נמצאים במקום של שקט בעוד הסופה מתרגשת סביבם. אם אתם מושפעים על ידי זמנים אינטנסיביים אלה ואנרגיה נמרצת זו, זכרו לעצור את המחשבות המטורפות, לקחת נשימה עמוקה, ולשוב אל המרכז שלכם. עשו זאת בתכיפות ככל שיידרש. היו עדינים עם עצמכם. הישארו ממוקדים במשימה הנוכחית, התמקדו ברגע.

הבינו שאתם נישאים על פני אנרגיה של סערה כבירה. בטחו, אם כן, בהוויה הפנימית שלכם ובהדרכה שאתם מקבלים מהעצמי הרב ממדי שלכם. אתם מאסטרים. ניווטתם בהצלחה סערות אנרגיה אחרות בצירי זמן וממדים אחרים.

אתם מוזמנים להיכנס אל תוך הבלתי ידוע. על מנת לעשות זאת עליכם לנטוש ולשחרר את כל אשר ידעתם. כל מה שידעתם איבד את ערכו. אתם נעים אל תוך ממד שונה לחלוטין. אתם צריכים להתרחב אל תוך רמה בה תהיה ידיעה חדשה. תודעה מורחבת חדשה תעלה על כל מה שהיה ידוע קודם לכן. בטחו בכך שתינתן לכם הדרכה ושתקבלו כלים והוראות על ידי הידיעה האישית האלוהית שלכם.

הבינו שזרימות ממדיות אלה להן אתם עדים ואותן אתם חווים, חדשות עבורכם ועבור דפוס החשיבה שלכם. אתם עוברים מלמידה רב ממדית אחת לאחרת. אתם עשויים להיות מנותקים ממציאות ממדית מסוימת, ועדיין אינכם בטוחים אל תוך איזו מציאות הנכם מתחברים עתה.

אתם נמתחים באופן ממדי וביולוגי אל תוך כיוונים ומקומות התפתחות רבים. מקומות בהם ישנן דלתות רבות של אור של תודעה המפעילים זכרונות אשר מזמן הלכו לאיבוד, זכרונות של מסגרות זמן ומציאויות אחרות, כמו גם מקומות קטנים בין הזמנים אליהם ניתן לגלוש בקלות ולצאת מהם בקלות. זרימה ממדית זו תכוון אתכם אל מקומות של זכרון תאי אותו יש לרפא באנושיות שלכם לפני שתוכלו לנוע קדימה אל תוך אנרגיה ואור גבוהים יותר.

זכרו שגופכם מחזיק את כל הזכרונות של זמנים והתנסויות; כל כאב פיזי מתקשר עם זכרון, עם מקום, עם זמן או מצב אותו יש לנקות ולשחרר.

תהליך ההתעלות מתחיל תא אחר תא, לנקות, לסלוח, לרוקן ולשחרר. אם קיים כאב הוא אינו חייב להיות פיזי; הבינו שלעתים תכופות הוא רוחני, רגשי ומנטאלי.

אפשרו לעצמכם לנוע בזהירות כאילו אתם הולכים בזמן מפותל. דעו שבכל רגע התבנית יכולה להשתנות והיא אכן תשתנה. היו עדינים עם עצמכם. אפשרו לעצמכם זמנים שקטים. נוחו. התאמנו בלהיות ברגע הנוכחי. זכרו שתמיד עומדת בפניכם הבחירה והרצון החופשיים. החזירו עצמכם אל האמת האישית שלכם, למרכז הלב שלכם. האופן בו אתם מנהלים שינויים אלה ומנווטים אותם ומשנים כל זכרון ישן של כאב, תמיד הינו בחירתכם. התמקדו ברעיון ובמציאות שאתם יכולים לשגשג ולהתרחב אליהם באנרגיה החדשה הזו המוצעת לכם.

עתה הוא הזמן עבורכם לעמוד איתן באמת שלכם, כהוויות שמימיות מתעוררות, אותן יש ביכולתכם לקרוא לקדמת הבמה ולעגן מציאות חדשה, מציאות בה כל אחד משגשג. בעודכם עושים זאת תעלו את רטט הפלנטה ארץ. אנו עדים לאומץ ולנכונות שלכם לשנות את חוסר התודעה והחושך אותם אתם נושאים באופן אישי. בכל פעם שאתם עושים שינוי  מודע, שינוי זה שולח אדוות לכלל הקולקטיב ומרומם אחרים.

רטטי השמחה, הכרת התודה או ההערכה שאתם ממשיכים להציע אכן משנים כל דבר בו הם נוגעים. רטטים ותדרים אלה שולחים אדוות ונוגעים בחופים רחוקים, מרוממים את אלה בהם הם נוגעים. המשיכו להציע אור. אתם מורי הדרך, אנרגיית ריפוי ומאסטרים של יצירת מציאויות.

כבוד הוא לנו להצטרף אליכם בתהליך מדהים זה של טרנספורמציה. כאשר הפלנטה מתחילה את מסע ההתעלות זה אכן תהליך מדהים לצפות בו ולהיות חלק ממנו. אנא המשיכו להזמין אותנו להצטרף אליכם בעודכם עושים את המסע על ציר הזמן ויוצרים מציאויות חדשות. ה 'team'  

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2021. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.ilלהענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים