15 פברואר 2020

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

ההסתנכרות עם תודעה גבוהה

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן. אנו כאן על מנת לתמוך ולתת השראה לטוב והגבוה ביותר שלכם. אתם עדיין עדים לתזוזות ולשינויים האדירים במציאות שלכם. אתם עדים גם להבדלים הגדולים של דעות והתייחסויות. אתם עדים לכעס ולכאוס הנוצרים בקולקטיב.

כל אחד חש במצוקה ובמתח של המציאות שלו. שנה זו היתה אתגר אדיר לכל אחד. הפנדמיה והסגירה של הכול, הביאו לכך שכל הסממנים הרגילים נעלמו. מה שנותר הינה תחושה של ריק, של עייפות מנטאלית וחוסר בטחון רגשי.

אנו כאן על מנת להזמין אתכם להכיר ולקבל שוב שהנכם הוויות שמימיות רב ממדיות. כן, כל הסממנים הנורמליים שלכם נעלמו, יחד עם זאת יש לכם עתה הזדמנות לזוז אל תוך מצב גבוה יותר של יצירה. הכירו בכך שהנכם נמצאים בתוך מסת התעוררות של המודעות.

כאשר אתם מאבדים את כל הסממנים המוכרים של חיי היומיום, יש לכם הזדמנות לבחון את חייכם ולהזמין מציאות חדשה. יש לכם הזדמנות להזמין יותר אור של מודעות, שמהווה נתונים חדשים ומידע, על מנת שתוכלו לשלבם. אתם נכנסים אל תוך העוצמה שלכם.

האנרגיה הישנה מתמוטטת; השקרים, המניפולציות של האירועים כוונו להפעיל את הכעס, את הפחד. אנו מזמינים אתכם לצאת מקופסא זו ולהתבונן במקום להגיב. התגובה היא זו אשר מחזיקה אתכם בני ערובה בתוך האירועים. כאשר נכנסים לפחד או לכעס יוצרים עוד מאותו דבר בעתיד. אתם מכירים אמיתות אלה. כול אלה הן אנרגיות ורטטים.

התעוררות גדולה זו של המין האנושי מציעה הזדמנות להזיז ולשנות את אשר לא תמך על פני הפלנטה שלכם. כאשר נמצאים בריק וכל המוכר נעלם, נמצאים במקום עוצמתי של בריאה; נמצאים במצב של טרנספורמציה. אנו מזמינים אתכם לכבד מצב זה.

שום דבר במציאות שלכם לא יהיה אותו דבר. השינויים שאתם חווים מציעים לכם אפשרות לראות מציאות יותר הרמונית, מציאות המכבדת את כל היצורים החיים, מציאות המכבדת את הפלנטה האהובה  שלכם ואת כל הטבע אשר על פני האדמה. חשוב ביותר בזמן הזה שתמקדו את האנרגיה שלכם בתשומת הלב האנושית לדאוג ולכבד את הפלנטה שלכם.

התחילו לבקש עזרה מהמציאויות השמימיות על מנת לעורר את המודעות. התחילו לראות דברים מופלאים מתרחשים על פני הפלנטה אשר תומכים ברווחה של הוויות בעלות כושר חישה ושל כל הטבע כולו. הקדישו זמן להיות בטבע ולהביע את הכרת תודתכם ואהבתכם לכל הדברים הירוקים והגדלים. פעולה פשוטה זו תתמוך ברווחה שלכם ובהתרחבותכם ואין ספק שהיא תזין את ההוויות הטבעיות המקבלות את ברכתכם.

היו ערים לכך ששנויים אלה הינם תנועה בדינמיקה ובכוח בין האנרגיות הזכרית והנקבית. יותר ויותר נשים נכנסות לתפקידים של הנהגה והנחיה. דבר זה ימשיך עד אשר יהיה איזון בין אנרגיות אלה למשך עידנים רבים. הרמוניה ושותפות חייבות לשרור עתה בין כוחות אלה. עוד ועוד אנרגיה מזינה את התודעה עם הזמנה זו של הנקביות השמימית. האנרגיה הנקבית נישאת הן אצל הזכרים והן אצל הנקבות בדיוק כפי שהאנרגיה הזכרית נישאת הן אצל הזכרים והן אצל הנקבות. צריך להיות איזון בתוכן וביניהן.

ובכן, עם כל התנועה והשינויים האלה אנו מזכירים לכם שהכול זה אנרגיה ורטט. כל הדברים ביקום שלכם נמצאים בתנועה מתמדת, רוטטים, מתנועעים ומהדהדים בתדרים שונים. כל הטבע רוטט. המפתח לעבוד עם רטטים הוא להבין שלעתים תכופות תדרים שונים אלה יתחילו להדהד באותו רטט; הם מתחילים להסתנכרן.

זהו מצב עוצמתי ואתם יכולים להתחיל להצליח להגיע אליו. כאשר גחליליות מסוג מסוים מתחילות להתאסף בקבוצות גדולות, הן מתחילות להבהב בהרמוניה בדרכים שעדיין יכולות להכות בתימהון. ניתן לראות קבוצות גדולות של דגים מתנהגות כיחידה אחת, התנועה שלהם מסתנכרנת. הוכח שקרני לייזר נוצרות כאשר פוטונים מאותו כח ותדר מסתנכרנים.

הבינו שהדהוד הינו המפתח לשינוי המציאות. שימו לב עם אילו רטטים אתם מסתנכרנים. כאשר מבטאים רטט של פחד, אתם הולכים להדהד עם חוויות התואמות את אותו פחד. כאשר מבטאים רטט של הכרת תודה מכל הלב, אתם הולכים להדהד עם חוויות התואמות את אותה הכרת תודה.

אנו יודעים שהיו לכם מצבים שהדאיגו אתכם וככל שהתמקדתם יותר באותה בעיה כך הדברים שהתחילו להתרחש היו מוזרים ומדאיגים. ככל שהתמקדתם יותר באותם אירועים, כך המציאות שלכם התחילה להיות מאוד מטרידה. זה הכול ויברציות. זה הכול הדהוד.

אתם מתעוררים לעובדה זו שיש בידכם את השליטה על הרטטים שלכם באמצעות מה שאתם חושבים ומה שאתם מרגישים. זכרו לשאול עצמכם תכופות: האם אלה רטטים [אנרגיות בתנועה] המושכים אלי את המציאות בה אני חפצ/ה, או לא.

אפשרו לאנרגיות ולוויברציות שלכם להיות בהתאמה או להסתנכרן עם אלו של אחרים בעלי מודעות גבוהה המשתוקקים להיות עוגן לטרנספורמציה על פני הפלנטה הזו בזמן הזה.

אנו רוצים גם שתהיו ערים שהאנרגיות המגיעות לפלנטה שלכם המפעילות את השינוי הזה מפעילות גם את ה DNA שלכם. דעו שה DNA של האנושות מתפתח. הודות לעובדה זו מערכת העצבים שלכם תאפשר לעוד נתונים להיכנס לתודעה שלכם. הרבה תאי מוח נוספים מתחילים להיות מופעלים. דעו שתתחילו לקבל הבזקים חדשים של מודעות ורעיונות חדשים.

השתמשו באנרגיית השינוי הזו כאשר אתם חווים אותה. השתמשו בכלי המודעות והרטטים הממוקדים על מנת להסתנכרן עם ההוויות השמימיות של תודעה גבוהה הנמצאות כאן כדי לתמוך בכם בהרפתקה המפוארת שלכם.

אנו גם זמינים לתמוך ולעזור לכם. אנו אוהבים להסתנכרן עמכם. ה 'team'


 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2021. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים