19 מאי  2022

מסר מה- 'team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור


 

קודי ה DNA מופעלים

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן. רצוננו לשוחח עמכם על התעוררות. האנושיים הינם רב-ממדיים המקודדים למציאויות רבות. הבה נתחיל עם מספר מושגים. דמיינו לעצמכם שלכל  הוויה, לכל בן אנוש יש ב DNA שלו "קודים" במצב רדום, לא פעיל.

קחו בחשבון תינוק שנולד כשבתוכו קיימים הזרעים של הצאצאים שלו. זרעים אלה רדומים עד אשר אותה ישות מתבגרת ומגיעה לגיל בו שינויים הורמונליים מסוימים מתרחשים בגופו הפיזי, ואז 'זרעי הרבייה' מוכנים.

בן האנוש "מקודד" למספר רמות התפתחות המתרחשות בטווח זמנים מסוים. בדרך כלל האנשים ערים לשינויים הפיזיים המתרחשים מינקות עד בגרות. מה שנשאר עדיין מסתורי למדענים הינם הגירויים אשר אומרים לגוף הפיזי להתחיל בשלב מסוים את התפתחותו.  איזה היבט בגוף הפיזי אחראי לשלבי הגדילה, ההתפתחות וההתבגרות?

הDNA הינו זה אשר נושא את הקודים, את הטריגרים המפעילים כל שלב. ה DNA הינו תוכנית הפעלה שלמה של בני האנוש. קיימים ב DNA קודים רדומים מאז התחלתם כמין. קיימים ב DNA קודים אשר התפתחו במהלך ההיסטוריה האנושית. קודים אלה מועברים מדור לדור.

הבינו שה DNA עצמו הינו דפוס ומבנה אלוהי רב-ממדי. ה DNA שלכם מחבר אתכם ליקום. הוא נושא את כל הרשומות וההתנסויות שלכם בציר הזמן. ה DNA נושא את המטרה והכוונה הקשורים לזמן והמקום הזה. הכול נמצא בתוך ה DNA. התחילו לדמיין שאתם יכולים להתחבר לרשומות ולמידע אלה. תארו לעצמכם שיש לכם את היכולת לקרוא את ה DNA האישי.

ה DNA הנמצא בכל אדם נושא את הקודים, את התכניות  של ההתעוררות  האנושות נמצאת בתהליך של שינוי התפתחותי. הקודים הרדומים ב DNA נפתחים, התוכניות מתחילות להשתלב עם הידע של האדם. דבר זה מתרחש באופן עקבי במהלך 100 השנים האחרונות. במהלך 30 השנים האחרונות הקצב הואץ, ועתה הוא מואץ בעוצמה גדולה עוד יותר.

חלק גדול מהתפתחות המחשבים והשימוש באינטרנט היה, והינו, תוצאה של קודים מסוימים אשר התעוררו ובכך מאפשרים לגל של מודעות להגיח באנושות.

ניתן להפעיל באופן מודע את התוכנות הנישאות בתוך ה DNA בתוך כל אדם. היות ועוד ועוד בני אנוש מתחילים להתעורר מהאשליות וחוסר המודעות של פחד וחוסר אונים, התעוררות זו גורמת לעולמכם לחוות שינוי גלובאלי. הקודים העיקריים ב DNA של האנושות המתעוררים עתה הינם המודעות לחוויית האחדות עם הכול. 

עוד אנשים עוברים מרשת הפחד, הפירוד והמניפולציות למצב הכרה והתנסות מודע  של קבלת אחריות אמתית של העוצמה והכוח האישיים ולכך שהפעולות שלהם הינן חלק מהכול האלוהי. הם מתעוררים לאחריות ולידיעה שהם רב-ממדיים. הם מתעוררים אל תוך קבלה של תפקידם ואחריותם בטרנספורמציה הגלובלית והגלקטית.

דבר זה מושג באמצעות המודעות לעוצמה האישית, למודעות לאופן בו פעולותיכם / מחשבותיכם / המילים שלכם משפיעות על הכול. אתם חשים התרגשות פנימית, תחושה חדשה, דרך חדשה להסתכל על המציאות. אתם מתעוררים להבנה שנשלטתם על יד הפחד ושהוא עשה לכם מניפולציות. הפחד לכד אתכם בתחושה של חוסר אונים, חוסר תקווה ויאוש.

כאשר האדם נמצא במצב של חוסר אונים ופחד, היבטים בקודים של ה DNA כבויים. קודי DNA אלה נושאים את המידע שאמור היה להיות זמין, את המודעות שאמורה להיות זמינה. במקום זאת, החיבור שאמור היה להיות זמין רדום. הפחד מונע מה DNA מלהתרחב ואת הגדילים מלהיפרם. שיתפנו כבר שהתסכול או הלחץ גורמים לקודים של ה DNA להיות מושבתים או כבויים.

קיימים כאן בעבודה כוחות גדולים. האנושות מחוברת לכוכבים ומעבר להם. מודעות זו לבדה 'מקודדת' ומופעלת בתוך כל בני האנוש. האנושות מתעוררת לתפקיד ולאחריות של היותכם אזרחים גלקטיים. האנושות מתעוררת לתפקיד ולאחריות שלה לפלנטה הזו, כדור הארץ שלכם.

 ככל שיותר ויותר בני אנוש מקבלים אמת זו, הדבר מתחיל לגרום ל"ישנים" אחרים להתעורר.

ל DNA שלכם יש פעילות גומלין עם מחשבותיכם / רגשותיכם ואמונותיכם, פעילות הדדית  עם היקום, ופעילות גומלין עם הזולת.
הכוחות הגלקטיים מתפרצים, התפרצויות געשיות על פני השמש, ליקויי חמה וירח, תנועות של הפלנטות שלכם, כל אלה תורמים להתעוררות, והתנעה של יותר ויותר היבטים רדומים של ה DNA שלכם. כל אדם יכול גם 'להדליק' היבטים אלה באופן מודע.

עוד הרבה יתגלה בקרוב ביחס ל DNA האנושי. לכפילות הסלילים של הגוף הפיזי יש כפילות סלילים תואמת בגוף האתרי. בדומה מאוד לקווים התיכוניים הבלתי נראים ונקודות האקופונקטורה או אפילו גלגלי האור שאתם מכנים צ'אקרות, מושפע ה DNA האתרי ממעוררי אנרגיה אלה, כמו גם משדות האנרגיה שלנו. הגוף האנרגטי הוא זה אשר משתלב עם נוכחותנו.

בני האנוש בנויים מקומפלקס של שדות אנרגטיים, כולם שזורים זה בזה, נעים, זזים ומתחלפים מרגע לרגע. שדות אנרגטיים אלה פועלים הדדית עם בני אנוש אחרים מעבר למילים ולמודעות. יש הרבה יותר משותף ומתוקשר על פני רשתות האנרגיה העדינות של האדם, יותר מהמילים הנאמרות. כאשר שני אשים נפגשים, קיים ממשק כולל, עירוב של שני השדות האנרגטיים של כל אחד, אי לכך מידע נוסף זמין עבור שניהם.

אנו מודים על כל אחד מכם היות ואתם ערים לחילוף זה עם האחרים. אתם משתמשים בזה בעבודה, ובחיי היומיום. אתם קוראים בנשימה אחת את ההיסטוריה הרגשית ואת החוויות של האדם האחר. אתם ערים גם לכך שבעודכם נשארים ממוקדים במציאות ובממד הזה, אתם מעבדים נתונים ומידע אלה ברמה אחרת זהו היבט אחד מהיכולות שלכם כהוויות רב-ממדיות. אנו מזמינים אתכם לשים לב שאתם עושים זאת.

בעוד תוכנות ה DNA של בן אדם אחר מתחילות להיות מופעלות, מודעות זו של להיות ביותר מאשר במציאות אחת בכל רגע נתון תהפוך להיות נורמה. זה חלק מההתעוררות. זו ההבנה שהאנושיים הינם רב-ממדיים. הם פועלים הדדית במציאויות אחרות. הם מפוארים יותר מאשר הם בכלל יכולים לדמיין.

כאשר האנושיים יתחילו להיות מודעים ולהבין, הם כל הזמן ינועו אל ודרך שערים ממדיים בניד עפעף, בשאיפה אחת. הממד החמישי שלכם אינו מקום, למעשה זה מצב של ההכרה.

בכל מקרה האנושיים נוקשים ביחס למיקוד שלהם לגבי הממד הזה, המציאות הזו. לעבור למציאויות אחרים מרגיש לא אמיתי, מפחיד, כאילו הם עלולים ללכת לאיבוד. האגו מוודא שהם נשארים ממוקדים במציאות הממד השלישי הזו. יחד עם זאת אין ספק שיש תזוזה ושינוי. אנו יודעים שאתם מרגישים זאת במודעות האישית שלכם. אתם ערים לכך שאתם חיים בשדה אנרגטי, בשדה הקוונטי אשר מגיב אליכם כמאסטרים של אנרגיה. התחילו לקבל אחריות על אמת זו; התחילו לאפשר ל'קודי ה DNA שלכם  לפרוש את כל המתנות והיכולות העל טבעיות הסמויות שלכם.

כבוד הוא לנו לחלוק אמיתות אלה עמכם. אנו מרוצים מהחיבור שלנו היום.

היו בשלום, אהובים. ה 'team'    
 
©זכויות יוצרים פגי בלק 2022. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה
 
טואול - בניית אתרים