משואות האור  ~ תזכורות מהבית

אוגוסט 2019

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

אוגוסט 2019        הוגש בשידור חי ביום 27.7.19

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ מתחים ~

ברכות יקירים,

אני מרליה ואני מצטרפת אליכם היום על מנת לחצות את חייכם בקסם. יקירים, הקסם אינו מוגבל רק לכדור הארץ. קודם כל אתם נשמות, רוחות, ורק אחר כך אתם בני אנוש, וההיסטוריה שלכם נפרשת הרבה מעבר למשחק המוגבל שלכם על פני כדור הארץ, ובאופק של השנה הבאה קיימים שינויים מרגשים. אולם האם תראו שינויים אלה כהצלחה? האנושיים מודדים הצלחה בדרכים רבות: כסף ועושר, קריירה, סטטוס חברתי, היכן אתם גרים ואיך, שיוך פוליטי ודתי, העדפות מיניות וכו'.

בין הנשימות

הבה נראה לכם את התמונה הגדולה יותר של הלב האנושי הקולקטיבי. האנושיים נמצאים במצב של מתח לא יאמן. הדבר נמשך כבר פרק זמן, וכמובן שאתם חשים בזאת. מתח זה מתבטא כנשימה, שכן הוא מתחזק ואז נרגע, רק כדי להתחזק שוב. במהלך זמנים אלה של שינוי, יקירים, יש לכם הזדמנויות להתבונן בסביבתכם מנקודת מבט שונה. אך עבור האנושיים לעתים תכופות דבר זה מאוד מאתגר. והסיבה? משום שכאשר אתם סוף סוף מגלים את האמת המהדהדת, לעתים תכופות אינכם מזהים אמת זו כהתפתחות. במקום זאת אתם עלולים לנסות להחזיק בה כחפץ נייח. אך כאשר זה קורה, הרבה פעמים האמת מתפוגגת, ואז אתם נעים הלאה למצוא אמת חדשה.

נכון, זה בהחלט מצב מרתק. המציאות שלכם נוצרת בכל רגע ורגע, לא רק באמצעות מחשבותיכם, אלא גם באמצעות המחשבות הקולקטיביות. ובכן, הבה נחלוק עמכם משהו קטן הקשור למתרחש עם הקולקטיב, משום שאנו מאמינים שאתם תראו זאת ממש עתה על פני הפלטה ארץ. אתם חווים המון הפרדה. ניתן להגדיר את הפלנטה והמשחק שלכם כהפרדה. ממש כך. אנו יודעים שאנחנו אומרים לכם זאת כל הזמן. אתם מעמידים פנים שאתם נפרדים זה מזה בעוד שלמעשה כולכם מחוברים משום שכולכם נשמות. רוחות. יקירים, אמרנו לכם כבר בעבר, אתם אלים. זהו דבר קשה לקבלו מכיוון שיש לכם אגו, דבר המקשה מאוד להביא לכם מידע זה. אם תסתכלו על זה כקולקטיב, תראו שזו אמת, אך יש פה פיסה מעניינת. במהלך הלחץ האדיר הזה שאתם חווים כבר במהלך השנים האחרונות, אתם רואים שדברים משתנים. האויבים שלכם הופכים עתה להיות ידידים; למעשה הלמעלה הוא למטה. איבדתם אמון זה בזה, אולם עתה הכול משתנה. אם אתם חושבים שאנחנו מדברים על אדם, על דת, או על אידיאל פוליטי, אינכם רואים את התמונה היותר גדולה.

החלק החשוב מכולם בכל זה הינו הלב האנושי הקולקטיבי, אשר מתחיל להראות את עצמו. אתם מתחילים לראות עתה את הדברים באורח שונה. אתם תתחילו לראות את הרמיזות הקוסמיות ואנו מבקשים מכם לשים אליהן לב שכן הן נמצאות בכל מקום. אם רק תחפשו - תמצאו אותן. ביום האחרון של חודש הגאווה בניו יורק, קשת יפהפייה הופיעה באופן קסום מעל העיר. איזו רמיזה קוסמית קסומה! באותו רגע הם חשו מלאי חיים ומאוהבים בכל דבר. דמיינו את הפתעתם, כאשר גילו שהאהבה שחלקו למעשה יצרה את הקשת.

הלב המתגלה

החלק החשוב כאן הוא, שבמהלך זמנים מאוד מתוחים אלה, השינוי באמת ייתכן מאוד בקרוב. יתכן ואתם תוהים האם שינוי זה יהיה שינוי טוב. זה, כמובן, תלוי בנקודת מבטכם. ברגע ששינוי מתחיל, הלב האנושי מתחדש. זה הדבר אותו אנו מחפשים מהצד הזה של הצעיף, משום שהלב האנושי יהיה זה אשר יפעיל את ההתפתחות.

התגובה הטבעית של כל אחד יכולה להיות להתבונן סביב, לשים לב למה שיש ולשאול: "מה כולם חושבים? מה כולם מרגישים?" ברור שאין דרך להגיע להסכמה כללית שכן כולם מאוד חלוקים בכל כך הרבה נושאים. אין מקום מסוים שאפשר להסתכל אליו ולראות שהרטט הקולקטיבי של האנושות נמצא בו באותו רגע. יחד עם זאת, הנה החלק היפה. יש לכם חוש הישרדות הטבוע בחלק הפיזי של הווייתכם. חוש הישרדות זה ממקם אתכם במקום הראשון בכל פעם ופעם, וזה דבר טבעי. דבר זה יתפרץ בכוח אם המתח יהפוך להיות יותר מדי דחוס.

המתח מתגבר

לא מזמן דברנו על כמות אדירה של קרינה קוסמית היורדת על פני כדור הארץ, דבר שהוסיף רבות למתח. ואז, כאשר אנשים נכנסו למצב של הישרדות, נתן המתח אשליה של נפרדות, דבר שהוביל לתסכול, אשר בתורו הוליד כעס. דבר זה קורה על בסיס גלובלי, וזה מוסיף לדחיסות האנרגיה אותה אתם חשים.

בבריטניה עדיין מתרחש הברייקזיט. הם נאבקים עם הרעיונות של – האם להתהרמן [מהמילה הרמוניה] או להיפרד? אנא דעו שלא באמת מדובר ביציאה או בהישארות באיחוד האירופי. הנה מה שאנו מבקשים מכם לשים לב אליו במהלך הזמנים המתוחים: האם אתם מקבלים החלטות מתוך אהבה, או מתוך פחד? דבר זה יתרחש תמיד שכן הוא מתפשט. ולכן, מה שאנו הולכים לבקש אתכם לעשות הוא: פתחו את הלב ואז תבינו שכל אדם ואדם על פני האדמה עושה למעשה את הטוב ביותר שהוא יכול. אלה הם זמנים מתוחים ומאתגרים, וכולכם חשים באנרגיה הזו בדרך כלשהי. יקירים, אני מתבוננת בהתעוררות ההעצמה הנשית. זה מה שקרא לי כישות יחידנית. אנא דעו שכל האנושות נעה במהירות מדהימה של אהבה. היו סבלניים עם האנרגיה ועם המבולבלים. זה מאוד עוצמתי, מעט מפחיד, ולעתים תכופות, כאשר נעים במהירות כה גדולה, קשה למדי להאט ולנווט באותם סיבובים. בכל הזדמנות פשוט תנו להם מרחב לפני שאתם שופטים אותם.  

אך הנה החלק היותר חשוב. מה שאנו באמת רוצים להצית בתוך כולכם הנמצאים כאן היום, הוא זה: הלב האנושי הוא באמת טוב. כאשר אתם תתגברו על כל הפחד, תגלו שיש כל כך הרבה אהבה על פני כדור הארץ  שזה יתחיל להיראות. כן, אפילו אצל אויביכם ואצל אלה שאתם חושבים שעושים רע על פני הפלנטה. אפילו אצל אלה שאתם נלחמים נגדם, משום שיש לכם עתה הזדמנויות להתחבר בדרך שונה לחלוטין.

ה- Esayoto

קיימת רמת קיום חדשה הממתינה לכם. האסיוטו הינו מרחב אמיתי של הממד החמישי, והוא באמת עומד לרשותכם. כל כך הרבה קורה לכם עתה בו זמנית, וכאשר יש מקום להתאזן בו, זה עוזר. רוב האנושיים אינם מבינים שבעצם הם נצחו במשחק משום שקשה לראות זאת, במיוחד כאשר מתקדמים במהירות הזו. כאשר אתם יכולים קחו פסיעה לאחור כדי להתרענן, שכן יזדקקו לכם. זכרו, יקירים, כל שעליכם לעשות הוא להכיר בעיניים הבוהקות של מישהו.

"הו, יש לך חיוך יפה! וואו, מה שאמרת עכשיו ממש נגע ללבי." כאשר שומעים משהו כזה, זה מקרקע את הלב. ואז, כאשר מכירים בכך, זה מתפשט במהירות. אין לכם מושג כמה כולכם מחוברים. יקירים, אתם יוצרים מציאות חדשה על פני כדור הארץ, אז אנא מכם אל תמדדו זאת בדרכים הרגילות שלכם, היות ואם תעשו זאת, תחשבו שנכשלתם בגדול. זה פשוט לא נכון. קיימות רמות אחרות המתרחשות כאן, כאילו כדי להסיח את הדעת בדרך כלשהי. היו סבלניים, משום שבקרוב הלב האנושי יגיח. זכרו, זה קורה בגלים.

פנו מקום להתעוררותה של הנשיות ולהתקרקעותה, ובזמנים האלה זה דבר חשוב ביותר. כן, היא מתעוררת. היא כאן, ואתם עובדים איתה. היא עובדת שהרי האנרגיה הנשית אינה עוסקת בהרחקה או בכוח, היא עוסקת בהרמוניה. אין זה משנה אם על פני האדמה אתם בצורה נקבית או זכרית. זהו עידן של אנרגיה רכה יותר, עדינה יותר, למרות שכאשר פותחים טלוויזיה רואים את ההיפך. יקירים, פשוט חפשו את הטוב. הסתכלו למה שקרה בעיר ניו יורק ובמה שהלב האנושי רוצה לעשות, משום שבקרוב סוף סוף תהיה לו הזדמנות.

התאהבו

אתם משלימים את המעגל הגדול יותר [של אנשים המתחברים ביניהם אשר אינם שופטים זה את זה- חמדה] כאשר אתם נותנים ידיים. הזמן הוא עכשיו. אתם נמצאים כאן, ברוכים הבאים הביתה. התאהבו, יקירים. התאהבו בעצמכם, התאהבו באנשים, והתאהבו בכדור הארץ. הגיע הזמן להצית מחדש את הלב האנושי היפהפה, ואנו מבקשים מכם שתקבלו על עצמכם אחריות זו עתה. בשמחה גדולה ביותר אני מברכת אתכם ברגעים מדהימים אלה של התפתחות הפלנטה שלכם. יקירים, אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה ולשחק היטב ביחד. המשחק שלכם נמצא בתנועה והוא משתנה כל הזמן. הדבר החשוב הוא שתיהנו ושתתאהבו.

אני מרליה.

בואו לראותני מתישהו!

 

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2019  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול בניית אתרים