הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 86

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

התגלמות

מה פירוש לגלם? זה לחשוף, להביא אל האור, לגלם ולהגשים. אנו ערים לכך שהדבר נשמע פשוט, וכאשר אתם יודעים באמת שהנכם נשמה טהורה, תודעה טהורה ואנרגיה טהורה - אכן הדבר פשוט.

היו ערים לכך שנשמתכם הטהורה, התודעה והאנרגיה הטהורות שלכם, עברו מניפולציות ותכנותים מיום היוולדכם. זה הזמן בו על האנושות לצאת מתוך הערפל והקהות הנובעים מחוסר אונים ופחד, לנער מעליה את התפיסות המוטעות והאמונות לגבי מחסור וצמצום.

כל בן אנוש נושא עמו היבט כלשהו של אותו תכנות מגביל. אמונות אלה עברו מדור לדור, לעתים במלים, אך יותר בעמדה אנרגטית או חותם אנרגטי של הורים, מורים, מנהיגים, מעסיקים ומודעות קולקטיבית של כל המטריקס כולו.

עבודתו של כל בן אנוש עתה, הינה לנער את אותם תכנותים, לרומם את המודעות והתודעה למקום של ידיעה מוחלטת של מי שהוא כבן-אנוש-כוכב רב-ממדי.

כל בן אנוש הינו בלתי מוגבל, אינסופי ועוצמתי מעבר לכל מידה. כל בן אנוש הינו בורא, אנרגיה של מערבולת והתגלמות ברמה הגבוהה ביותר. היכנסו למודעות זו. היכנסו אליה וגלמו כוח ברור ואמיתי זה.

אתם וכל האחרים משנים את הצורה של כל הדפוסים בעלי התפקוד הלקוי, האמונות וההתנהגויות הנמצאות בתוך מערכת התפקוד האנושית.

סרקו את חייכם, בחנו וגלו את כל הזמנים בהם בקשתם אך לא נעניתם. ערכו לעצמכם רשימה של הפעמים הרבות בהם הייתם זקוקים או השתוקקתם, בקשתם והדבר הופיע, התגלה והפך להיות נראה. באמצעות תהליך זה תגלו את כל הזמנים בהם הגשמתם את תשוקותיכם.

ההיבט האחרון של המחזור הוא לאפשר לעצמכם לקבל את אשר בקשתם. התאמנו עוד בהרשאה, והתאמנו עוד בהכרת תודה. הירגעו בעודכם נכנסים לתהליך ודעו שהכל בסדר והכל מתגלה כפי שעליו להתגלות.

הפלנטה האהובה שלכם מבורכת בהזרקה אדירה של אור אלוהי של מודעות. כאשר אור בהיר כלשהו מאיר במקום חשוך, הכל מתגלה, והדפוסים הפועלים באופן לקוי שהיו חבויים בצללים ובאים למודעות ולמלוא התודעה - יכולים לעבור טרנספורמציה.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים