הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 36

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

תכנית או תבנית

כל צורות החיים על פני כדור הארץ נחשבות לתכנית או לדפוס במציאויות עדינות. אנרגית רשת זו, המטריקס הזה, הגיאומטריה הקדושה של היקום, התבניות הראשיות, נמצאים במימד הששי.

כל בן אנוש על פני כדור הארץ מתגורר וממוקד במימד השלישי או הרביעי, אולם כהוויות רב-ממדיות, יש לכל בן אנוש היבטים המתגוררים במימדים אחרים. התבנית של מי שהנכם בצורה הנוכחית מגיעה מהמימד הששי. תבניות ראשיות אלה נמצאות במימד הששי.

מטריקס המציאות שלכם בנוי מהמטריקס האישי או אנרגית הרשתות המגיעים יחד בצורה חדשה או במארג. זכרו שלכל דבר הקיים כאן, יש מטריקס. מטריצה. שדות אנרגיה אלה, המטריצות הללו, הן שיוצרות שדות אנרגיה גדולים יותר ומאחסנות את צורות המחשבה הקולקטיביות ואת האמונות של תודעת ההמונים.

הדבר שהנכם חשים ורואים אותו כיציב, אינו אלה מטריקס. מתוך המטריצה הזו יכולים להתבצע כל השינויים בתוך בן האנוש. הרעיון שכל דבר נוצר קודם כרטט אנרגטי לפני שהופך לצורה, הוקנה על ידי החכמים והמלומדים שהתעוררו.

מסר זה הינו המסר שמזכיר לבני האנוש שהם יותר מאשר הגוף. הם הינם חלק מהאלוהות ההולכת ומתגלה. הם רב-ממדיים ומתקיימים ברמות ובמימדים רבים בו זמנית.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול - בניית אתרים