הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 28

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מטריקס אוניברסאלי

אנו צופים במיומנות של בני האדם להיות עסוקים. אנו מאוד מתפעלים ממגוון הדרכים הגדול בו משתמשים רוב בני האנוש לניצול זמנם, האנרגיה והמיקוד שלהם. זוהי מציאות פיזית, והמטרה היא להבין, לנהל ולשנות אנרגיה דחוסה ומגבילה, ולהביא מודעות לכול דבר.

למעשה האמת הגבוהה היא, שכל פעילות הנעשית על ידי בני האנוש מציעה הזדמנות אדירה להחדיר לאותה פעילות נוכחות ותודעה טהורה. המפתח לאותה הצהרה הוא "נוכחות ותודעה טהורה."

לרוב בני האנוש יש הרגל להישאר בפעילות הראש. הם מאפשר למוח לשלוט באופן חופשי על היום ועל האנרגיה הזורמת דרך הגוף... הם בדרך כלל ערים לכוח לו הם זקוקים על מנת לשנות כל פעילות בה הם עוסקים. הם מסיימים משימה אחת על מנת לסיים אחרת – בדומה לרובוט החוזר ועושה את חובותיו, ואין לו כל רגשות או חיבורים ללב.

הגיע הזמן לפתח את המודעות הנלהבת אשר תשפיע על כל המטריקס האוניברסאלי, ואין זה משנה מה הנכם עושים בחיי היומיום. אנו חוזרים: כל דבר אותו הנכם עושים. לדוגמא, התפקיד של הוצאת הזבל; אם תביאו לפעילות יומיומית זו את מלוא הנוכחות האלוהית, היא תוכל להיות רגע של שינוי אלוהי לכם ולאנרגית הרשת. אתם יכולים להחדיר לזבל אור כך שאין זה משנה לאן הוא יגיע, הוא יחולל שינוי באנרגיה הסביבתית של כל אחד וכל דבר אשר עמם יבוא במגע.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

www.MorningMessages.com

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים