הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 16

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

אלכימאים עוצמתיים

הגוף האנושי תוכנן לתפקד כדבר שלם ומאוזן. כאשר איזון זה מופרע על ידי אמונות מתוכנתות, הרגלים ומחשבות, הרגלים של דפוסי הרגשה או הכנסה לגוף של מרכיבים רעילים באוכל, התוצאה תהיה מחלה/חוסר נוחות (משחק מילים באנגלים: (dis-ease בתוך המבנה של הצורה האנושית. המחלה/חוסר הנוחות או איזון חסר רצף, הינם תוצאה של גורמים רבים במהלך תקופת זמן ארוכה. חוסר האיזון יופיע במקומות רגישים עקב דפוסים משפחתיים או אמונות הבאות מהחברה, או מרעלן מנטאלי עכשווי.

זה תמיד מתחיל בפנים. חפשו, אם כן, וראו היכן יש ביכולתכם לרכך ולשחרר חלק מהדפוסים הישנים, מהרגשות המורעלים אותם הינכם נושאים, מהאמונות הרעילות במגבלות המניעות את התוכניות הנמצאות בתת-מודע, ומהאוכל המורעל אותו אתם מכניסים לגוף. זוהי עבודת השירות אותה באתם לעשות כאן – לנקות את הרעלים.

עתה הוא הזמן לאהוב עצמכם באופן מודע... בלב רגיש... ולשחרר עצמכם מכל המגבלות. אנו מציעים לכם ולאחרים שתמשיכו לבקש את תמיכתנו ועזרתנו באיזון מחדש ובריפוי שלכם. אנו מזמינים אתכם להישאר בלבכם ולהביא כל דבר אשר אינו נמצא באיזון, כל דבר רעיל, וכל דבר מגביל – אל לבכם להעבירם טרנספורמציה אלכימית טוטאלית. אתם אכן אלכימאים עוצמתיים. אנו יודעים שכאשר תחליטו להשתמש במודעות הכוכבית ובכלים המדהימים הזמינים לטרנספורמציה, אתם תזרחו כמו רוב הכוכבים הזוהרים אשר בגלאקסיה.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים